Іриси

КУПИТИ КВІТИ ІРИСИ У ЛЬВОВІ

Люди різних культур ставляться до квітів по-різному, але живі іриси завжди захоплювали людей. У Флоренції Ірис зображений на гербі, в Японії ця квітка вважається захисником від зла. При покупці букетів ніхто не замислюється про їх значення. Дарувати іриси можна чоловікові і жінці, так як букет ірисів - універсальний презент будь-якого віку і статі. Також іриси часто використовують садівники, вирощуючи їх на окремих клумбах.

Зараз Ірис символізує дружбу, мир, спокій. Свіжі іриси суворі і урочисті, за що їх і цінують. Цими квітами в двох відтінках доречно привітати зі святом родича, колегу і друга. Також вони прекрасно підкреслять досягнення, успіх в кар'єрі або особистій справі Вашої близької людини. Завдяки відсутності запаху, замовити квіти іриси можна на честь новосілля, народження дитини.

ЗАМОВИТИ БУКЕТ СВІЖИХ ІРИСІВ З ДОСТАВКОЮ ПО ЛЬВОВУ

Перш ніж замовити Іриси з доставкою додому обдаровуваному, подумайте, що ви хочете сказати букетом. Іриси вибирають не тільки по відтінку, але і за кількістю і сорту. Найбільш популярні-бородаті іриси, які висловлять подяку, повагу.

Інтернет-магазин доставки квітів "BUKET" допоможе з вибором відтінку для збору самостійного букета:

  • Білий-чистота, щирість, а якщо даруються дівчині, то ще й серйозні наміри;
  • Жовтий-захоплення, щастя;
  • Блакитний-Хоробре, мужнє серце обдаровуваного;
  • Фіолетовий-мудрість, інтуїція, повагу.

Ірис - не тільки універсальний квітка, але і позитивно сприймається у всіх культурах. На сайті "BUKET" великий вибір готових букетів у вигляді композицій, але ви завжди можете створити свій. На сайті, по телефону або в нашому магазині уточніть у менеджера, яка ціна ірисів за штуку. До кожного букету Ви можете додати маленький сюрприз обдаровуваному - м'яку іграшку, коробку цукерок, листівку або інші приємні дрібниці, а Безкоштовна доставка ірисів дозволить замовити букет в будь-яку точку Львова.

Вартість ірисів залежить від їх кількості і типу оформлення букета:

  1. Звичайний пишний букет може бути в дизайнерському папері, сіточці, крафт-папері або просто перев'язаний стрічкою;
  2. У капелюшній коробці;
  3. У коробці з солодощами macarons.

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ІРИСІВ В ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНІ «BUKET»

Зібрати іриси недорого в "BUKET" можна за допомогою наших флористів. Ці скромні, невибагливі квіти порадують будь-яку людину з приводу або без, а кількість кольорів ірису підійде під будь-яке торжество. Не дарма друге ім'я у ірису - "Веселка". Іриси з цілодобовою доставкою стануть відмінним сюрпризом, навіть якщо ви не можете вручити квіти особисто.

Своєрідна будова квітки додає йому унікального шарму і привабливості. Щоб підкреслити у відносинах дружбу, надійність і вірність, досить купити іриси у Львові. На вуличних стихійних точках квіти зазвичай не дуже хорошої якості. У квіткових салонах або інтернет-магазинах, як «BUKET», можна знайти іриси дешево, виключно добірні, свіжі і оформлені з урахуванням останніх тенденцій флористики.