Доставка и оплата

Прийом і обробка замовлень по телефону здійснюється з 9.00 ранку до 21.00 вечора, через корзину на сайті - цілодобово. Після оформлення заявки з Вами зв'яжеться менеджер нашої служби для уточнення всіх деталей. Доставка по місту Львів виконується в обумовлений з Вами час з 9.00 до 21.00. C 21.00 до 9.00 вартість доставки обговорюється індивідуально!

Вартість доставки в межах Львова є безкоштовною, крім акційних товарів і квітів поштучно.

До оплати приймаються як електронні, так і готівкові гроші. Детальніше дивіться в розділі «Оплата».

Якщо місце доставки замовлення і місце оплати кур'єру готівкою не збігаються, то вартість замовлення буде вище на 80 грн.

Доставка з 21.00 до 9.00 оплачується за тарифом - 80 грн.

При заповненні спеціальної форми замовлення вказуйте максимально точну адресу, включаючи номер будинку, корпус, будова, під'їзд, код до під'їзду, поверх, назва фірми, номер офісу, прізвище одержувача та т. Д. Постарайтеся так само залишити номер телефону, щоб наш кур'єр міг зв'язатися з Вами у разі потреби. При відсутності одержувача будинку (на роботі) букет залишається сусідам (колегам по роботі) з повідомленням замовника.

В окремих випадках ми залишаємо за собою право заміни квітів або пакувальних матеріалів на еквівалентні або більш дорогі (за наш рахунок), з обов'язковою умовою збереження загального вигляду, і кінцевої вартості букета. Деякі використовувані квіти є сезонними і не з нашої вини можуть бути недоступні в конкретний момент часу.

Наша служба зробить все для того, щоб Ваше замовлення було виконано і доставлено в кращому вигляді!