Квіти Татові

КУПИТИ ЧОЛОВІЧИЙ БУКЕТ КВІТІВ ТАТОВІ У ЛЬВОВІ

В особливий для батька день, хочеться висловити свою вдячність і любов до нього. Хороший спосіб зробити це-подарувати квіти. Так, чоловікам теж їх дарують, адже вони виявляють вашу повагу і захоплення людиною. А що, як не букет краще висловлює почуття?

Щоб не бентежити дорогої людини, потрібно підібрати по-справжньому чоловічий букет для тата.

Зазвичай вони відрізняються від жіночих за трьома ознаками:

  • Використання упаковки в приємних темних або однорідних тонах;
  • Підбір кольорів, що виражають мужність і підкреслюють статус чоловіка;
  • Цікава і оригінальна "чоловіча" подача композиції.

КВІТИ ТАТОВІ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТА ЮВІЛЕЙ «BUKET»

Флористи "BUKET" розуміють, що букет для тата на день народження повинен бути особливим. Кожна гілочка і бутон підбираються виходячи з колірної гами і відповідно до мови квітів. На нашому сайті ви можете не тільки замовити букет квітів для тата, а й отримати детальну консультацію у професіоналів, вони допоможуть вибрати оформлення і наповнення букета, виходячи з віку, характеру і бажаного «послання», яке ви хочете передати батькові.

Які квіти використовуються в таких композиціях:

  1. Еустоми. Завдяки насиченим фіолетовим кольорам ідеально підходять для композицій чоловікам.
  2. Фіолетові іриси, на мові квітів символізують мужність, гідність.
  3. Білі Квіти (Орхідеї, білі троянди). Зазвичай розбавляють яскраві темні букети, граючи контрастом, підкреслюючи урочистість композиції. Можна придбати такий букет татові на ювілей.
  4. Оксамитові Червоні троянди, класичний подарунок як для жінки, так і чоловіки.
  5. Гербери і альстромерії.

ЗАМОВИТИ БУКЕТ КВІТІВ ТАТОВІ З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ ПО ЛЬВОВІ

Купити квіти татові у Львові ми рекомендуємо на нашому сайті. За допомогою фільтрів легко підібрати композицію, виходячи з вашого бюджету: тут представлені букети вартістю як і до 60 рублів, так і більше 250 рублів. Ми не витрачаємо Ваш час на зайві переговори, досить скористатися кнопкою «Швидке замовлення», і вам передзвонять. А якщо немає можливості бути присутнім при врученні, але хочеться побачити щасливе обличчя іменинника, можна безкоштовно отримати послугу «фотографія доставки». Вона надається, якщо одержувач знаходиться на місці доставки і згоден на зйомку.

Замовте квіти татові з безкоштовною доставкою, і отримаєте гарантію якості наших букетів.