Повернення та обмін

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" та ст. 707 Цивільного кодексу України, квіти не підлягають обміну або поверненню:

  • так як квіти відносяться до товарів, що швидко псуються, і зберегти їх товарний вигляд або властивості можливо тільки в спеціальних умовах.
  • дитячі м'які іграшки, продовольчі товари (цукерки, фрукти, торти) не підлягають обміну або поверненню згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172.

Незважаючи на те, що фактично вся продукція, що доставляється, не підлягає поверненню або обміну відповідно до чинного законодавства України - повернення, обміни і повторні доставки Компанія робить з власної ініціативи або за додаткову плату, залишаючи за собою право у відмові на повернення або обмін.

1. Порядок взаємодії Компанії з Клієнтом у разі виникнення скарги:

1.1. Клієнт відправляє скаргу на протязі 3-х годин менеджеру за номером +38 (063) 072-08-13 вказавши в ній номер замовлення, дату покупки/доставки, фотографії. Анонімні скарги з невірним номером замовлення, що містять ненормативну лексику, можуть розглядатися на розсуд Компанії.

1.2. Компанія повідомляє Клієнта про отримання скарги протягом доби (24 години) або в понеділок, при її надходженні на вихідних. Після чого проводить внутрішній моніторинг ситуації протягом не більше, ніж 7 робочих днів, з моменту отримання скарги. Після проведення моніторингу, Компанія дає Клієнту аргументовану відповідь на його претензію.

1.3. Скарги на якість і свіжість повинні обов'язково містити фотографії, зроблені не пізніше 3-х годин після вручення. Фотографії, надіслані через добу (24 години) з моменту виконання замовлення розглядаються на розсуд керівництва. Фотографії необхідно відправляти за номером +38 (063) 072-08-13

1.4. Розгляд скарги може бути призупинено через відсутність відповіді від Клієнта протягом 7 діб, відсутність або надання фотографії не у встановлені терміни (якщо фотографія потрібна для розгляду скарги).

form_vozvrat